FOTOD: Miss Teen Galaxy 2017 krooni ja Grand Prix võidu saavutas Eesti esindaja!
Meie riiki esindas 13-aastane modell Maria Vetstomova,  alustav täht  Star Kids agentuurist, mille juhiks on produtsent Ireni Erbi.  Eelmine aasta oli noor kaunitar päris edukas. Maria saavutas võidu konkursil Little Miss Estonia 2016 ja suundus esindama Eestit maailmafinaalil Kreekas, kust jõudis koju tagasi Teen Miss World 2016 tiitli võiduga.  Siis hakkasid pihta fotosessioonid, moe-show’d ja paljud ihaldusväärsed sünmused. Maria astus välismaa  moenädalate poodiumile, sattus moeajakirja L’Officiel  lehtedele ja nüüd vallutas uue rahvusvahelise krooni: seegi aasta otsustas Maria, et alla ta ei jää ning tõi Bulgaariasl koju kaasa Miss Teen Galaxy 2017 Grand Prix võidu.
“Võit rahvusvahelisel konkursil on suur rõõm! Mul on hea meel, et minu töö jäi välismaa žüriile silma. See annab juurde enesekindlust, et liigun õiges suunas, oma unistuse poole.” – kirjeldas oma emotsioone modell.

Osalejate hindamisel oli täiskasvanute ning asjatundlikute žüriidele abiks lapstähede tiim, mis koosnes teiste tuntude konkursside võitjatest.
Enne kui said avaldatud võitjate nimed igast vanuserühmast, tuli osalejatel läbida intervjuu žüriiga, talendi-show, ning näidelda laval rahvariiet, õhtukleiti ja oma riigi disainerite poolt valmistatud imago. Samuti oli võistlejatele antud teema, millele tuli kostüüme valmistada ise.

Üritusest  osavõtt oli Maria jaoks hea võimalus näidata oma moekunstniku erialal omandatud oskusi. Võistlanna õpib “Disaini ja Kunsti Erakoolis”, Angelina Moskvina juhatamisel. Kaasaegsete eskiisidega aitas Mariat viimase kursuse õpilane Ekaterina Kondakova, kes valmistas kahte stiilivalikut, millest valituks jäi  prepp stiilis imago. Otsus oli edukas, nii žüriid kui ka teised osalejad hindasid stiilivaliku kõrgelt.

Väga kasulikuks jäi samuti Star Kids agentuuris õpetatav aine “Käitumine videokaamera ees” – esimest korda jäi rahvusvaheline autasu “Best in interview” Eestile.

Maria sõnul puudus konkursil pingeline konkurents: “Kõik osalejad said kohe algusest hästi läbi. Ei seganud isegi, et mõned osalejad ei valdanud inglise keelt heal tasemel. Esimesteks kellega sain tuttavaks olid lapsed Aafrikast. Seejärel saime sõpradeks India, Makedoonia, Venemaa, Gruusia, Brasiilia, Bulgaaria, Rumeenia ja Ungari esindajatega. Ka praegu suhtleme interneti ja telefoni teel”.

Konkursil kõige raskemaks osaks jäi meie riigi esindajale talendivoor. Kõikide võistlejate kavad olid veel kodumaal parimate seast väljavalitud. Selleks, et pääseda parimate kümnendiku, tuli õigupoolest hästi ennast näidata. Mariale see õnnestus, ning nüüdsest maailmafinaali Grand Prix kuulub õigupoolest Eestile.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised