FOTOD! MARC O’POLO tähistab kevad/suvel 2019 isiklikku vabadust, optimismi ja mängulisust!

Skandinaaviahõnguline MARC O’POLO tähistab kevad/suvel 2019 isiklikku vabadust, optimismi ja mängulisust.

Naistekollektsioonis on esindatud sportliku joonega casual-šikid igapäevarõivad. Erksad värvid on kombineeritud neutraalsete toonidega. Märksõnadeks on ka värskus ning triibud. Meeste rõivad on brändile omaselt kvaliteetsetest kangastest ning võimaldavad liikumisel vabadust – otse kontorist piknikule.

Kogu kevad-suvi 2019 kollektsioon on loodusest inspireeritud. Toodete fookus on suunatud Juxta-pükstele. Need on äratuntavad oma iseloomuliku kontrastse triibu poolest, mis jookseb pükste säärel. Materjalidest on sellel hooajal kasutatud polüestrit, mis on segatud lükraga (sukeldumiskostüümi materjal) ning Itaaliast pärit interlock jersey’it. Kollektsioonis on esindatud ka tugevad värviblokid ja koortriie, polosärgid ja kleidid ning geomeetrilised mustrid.

Meestekollektsioon on samuti erksates värvides – valitsevad sinine, punane, roosa ja kollane. Töödeldud pinnad annavad värvidele värske, “vanutatud” ilme. Kudumite ja üleriiete näol on ootamatud materjalide kombinatsioonid.

Nii meeste- kui ka naiste kollektsioon on tunnetuslikult vabameelne. Kujutad end linastes, valgetes ja õrnas beežis rannale või suvisesse metsa.

MARC O’POLO poed asuvad Tallinnas Viru Keskuses ja Ülemiste Keskuses.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised