FOTOD: Embassy of Fashion moeshow ja Black Birthday glamuurne publik
Autor: Jelena Rudi

Säraval juubelipeol Teatris No99 tulid esitlusele kõigi nelja disaineri värsked aastalõpukollektsioonid.

Riina Põldroosi uus kollektsioon põimis temale omaselt kokku geomeetria ja naiselikult voogavad jooned. Peamine teema on seekord plisseer, seda nii seelikutes, kleitides kui pükstes. Volditud on tülli, trikotaaži ja isegi litterkangast, plisseeritud materjale on drapeeritud ja kasutatud tikandites. Kollektsioon oli Black Birthdayle omaselt must, kuid sätendavate litritähekeste ja pärlitega, kus helkis ka pronksi ja hõbedat.

Tanel Veenre kollektsiooni „Öölased” efektsel performance-esitlusel asendus raamis foto kaunite modellidega, kes liikuva pildina ehted tõeliselt särama panid. Tegemist on TVJ kaubamärgi kõige esimese disainehete kollektsiooni uue tulemisega. Sellest 2012. aastal sündinud seeriast sai koheselt hitt ning kõik liblikad limiteeritud kollektsioonist leidsid endale peagi kandjad. Kuid nüüd, peale viieaastast nukkumise perioodi, on ööliblikad taas valmis oma talviseks lennuks, kusjuures hinnalisest mustast eebenipuust siluetid on saanud endale kuukivist, mäekristallist, suitsukvartsist, roosakvartsist, ametüstist, türkiisist, oonüksist ja paljudest teistest ehtekividest sillerdavad sabad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…