FIBITil näeb Eesti parimate moeblogijate nägemust sügistrendidest

Järgmisel nädalavahetusel toimub Viru Keskuses taas moesündmus FIBIT, kus publikuni jõuab Eesti parimate moe- ja elustiiliblogijate nägemus sügistalvisest stiilist.

Fotod: Kalle Veesaar

2.‒3. oktoobril Viru Keskuse aatriumis toimuv FIBIT esitleb sügishooaja moepalu läbi kolme moeblogija stiilitunnetuse. Kahe päeva vältel jõuavad Viru Keskuse külastajateni virtuaalsed moeetendused, mille on vastavalt oma stiilile kokku sobitanud moe- ja elustiiliblogijad Aljona Eesmaa (Sokolovskaja) (http://behindthescenesprgirl.net/), Britta Talving (http://brittatalving.com/) ja Lucine Ayanian (http:// lucine-a.com/). Publikut ootavad ees kolm eriilmelise stilistikaga etendust, kus minimalistlik nägemus ja klassikalised stiilid kohtuvad kirgaste värvidega. Samuti avaneb soovijatel FIBITi ajal võimalus tutvuda blogijate endaga.

FIBITi tänavused moeetendused kokku pannud moeblogijad on igati tegusad, kellele lisaks blogimisele ei ole võõrad ka stiliseerimine ja koostöö mitmete moemärkidega. Näiteks on Behind the scenes PR-girl blogi asutaja Aljona Eesmaa ka ajakirja MOOD moetoimetaja ja kogenud stilist, kes on teinud koostööd nii Eesti kui ka välismaa brändidega, samuti erinevate meediväljaannetega. „On suur tunnustus, et minu moemaitse ja stiilitunnetus on isiklikust blogist niivõrd palju suuremasse formaati jõudnud,“ ütleb Eesmaa. „Eriti arvestades seda, et FIBIT on üks pikima traditsiooniga moeüritusi Eestis, kus on üles astunud Eesti nimekaimad stilistid ja disainerid, keda isiklikult väga imetlen.“ Sügisele soovitab Eesmaa vastu minna neutraalsetes hallides ja beežides toonides, millele lisavad aktsenti tumepunased ja miks ka mitte säravad metallik-detailid. „Selliseid stiilinäiteid leiab minu moeetenduses mitmeid,“ lisab ta.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised