ESIMESED FOTOD ”KENZOxH&M” koostööst: julged mustrid, värvid ja isikupära

H&Mil on hea meel näidata kolme esimest ”KENZOxH&M” kollektsiooni komplekti, mida iseloomustavad julged mustrid, kirkad värvid ning isikupärane stiil.

Fotod: Oliver Hadlee Pearch

Lookbook’i fotodel astuvad modellidena üles erinevad kunstnikud, noored loomeinimesed ja aktivistid, kes on kõik ka ”KENZOxH&M” kollektsiooni saadikud. Kollektsioon saabub müügile üle 250 kauplusesse üle maailma ning e-poodi 3. novembril.

Amy Sall (New Yorgis elav üliõpilane ja aktivist, ajakirja SUNU: Journal of African Affairs, Critical Though + Aesthetics asutaja) ning Juliana Huxtable (New Yorgis resideeruv kunstnik, luuletaja ja DJ) kannavad mõlemad tiigrimustrilist toppi ja retuuse koos pikkade nahkkinnaste ning žakaarkangast kootud tiigrimustriliste saabastega.

Isamaya Ffrench (Londonis elav ning loomingulisse kollektiivi Theo Adams Company kuuluv jumestuskunstnik) kannab lookbook’i fotol roosa karvase voodriga nahkjakki koos tiigrimustrilise topi ja retuusidega.

Oko Ebombo (Pariisis elav muusik, bändi 19 solist ja performance-kunstnik) kannab mustrilist eemaldatava kraega parkat, tiigrimustrilisi teksaseid ning pehmeid plätusid koos sokkidega. Aksessuaaridena on lisatud tiigrimustriline nokkmüts, sall ja kott.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…

Fendi keeras peavõru tagurpidi

Milano moenädal tutvustas Itaalia moebränd peavõru kandmiseks väga ainulaadset uut viisi, keerates need tagurpidi. Laval kandsid toekaid  nahast polsterdatud tagurpidi…