ERKI Moeshow’le kandideerimiseks on jäänud veel viimane nädal!

Ambitsioonikad disainerid, viimane aeg on oma kavandid teele panna! Konkurss läheb lukku juba esmaspäeval, 11. märtsil kell 17.00.

 

Vahetult pärast konkursi lõppu saab kokku ERKI eelžürii, kes otsustab, millised kollektsioonid pääsevad 25. mail moelavale.

Üks tänavuse eelžürii liikmetest on veebiajakirja Häppening loovjuht ja peatoimetaja ning auhinnatud disainibüroo Fraktal tiimijuht Kaisa Tooming. Kaisa toob esile ERKI erilise rolli Eesti moemaastikul: “ERKI Moeshow on minu silmis üks kodumaa ikoonilisemaid moesündmuseid. Eelkõige seetõttu, et show on alati pakkunud julgeid lahendusi ning paljud Eesti parimad moedisainerid on alustanud just nendelt lavadelt. Ühtlasi sümboliseerib ERKI Moeshow minu jaoks midagi palju suuremat, kui lihtsalt uue hooaja värskete trendide ja vaimuvälgatuste presenteerimine. See seisab meie moedisainerite järelkasvu ja arengu eest.” Mida aga üks asjatundliku pilguga eelžürii liige tänavustelt ERKI-le pürgijatelt ootab? “Loodan leida ootamatuid üllatusi!” sõnab Kaisa.

Kavandite esitamise tähtaeg on 11. märts kell 17.00. Tööd tuleb kohale tuua Eesti Kunstiakadeemia fuajees asuvasse valvelauda või saata need postiga aadressile Põhja puiestee 7.

Tutvu reglemendi ja lisainfoga SIIN. https://erki.artun.ee/2019-konkurss/


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised