ERKI Moeshow’le kandideerimiseks on jäänud veel neli nädalat!

Aasta oodatuim moesündmus ERKI Moeshow tuleb taas ning konkurss on juba täies hoos. Andekad moeloojad, kiirustage! Kavandite esitamiseks on aega veel vaid neli nädalat!

2019. aasta ERKI Moeshow juhtmõtteks on TAAS KOOS. Mullu sügisel sai Kunstiakadeemia üliõpilastest tänu uuele hoonele taaskord ühtne pere ning just ühise katuse all tekkinud sünergiat soovibki tänavune ERKI esile tõsta. Kui uus maja ühendas EKA osakonnad alles hiljuti, siis ERKI Moeshow on üliõpilasi kokku toonud juba aastaid. Tänavuse, järjekorras juba 32. ERKI korraldamine on sarnaselt eelnevatele aastatele täielikult Kunstiakadeemia tudengite käes.

1982. aastal alguse saanud moeshow’de traditsioon on tänaseks kasvanud kaasaegseks suurürituseks, kuid ERKI põhiidee on jäänud samaks – anda noortele ambitsioonikatele disaineritele võimalus enda loomingut näidata. ERKI lavalaudadelt on oma tähelendu alustanud näiteks Lilli Jahilo, Kristel Kuslapuu ja Katrin Aasmaa. Ning just Sina, andekas moelooja, võid olla järgmine!

Kavandite esitamise tähtaeg on 11. märts kell 17.00. Tööd tuleb kohale tuua Eesti Kunstiakadeemia fuajees asuvasse valvelauda või saata need postiga aadressile Põhja puiestee 7.

Tutvu reglemendi ja lisainfoga SIIN: https://erki.artun.ee/2019-konkurss/


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised