ERKI Moeshow avab koostöös Solarisega vinge gurmeeala

Juba sel laupäeval, 21. mail avatakse Kultuurikatlas ERKI mikroriigi piirid, millega oodataks kõiki huvitundjaid ning moegurmaane osa saama selle kevade kõige pöörasemast moeshowst.

Tänavusel ERKI Moeshowl on esmakordselt püsti pandud Solarise keskuse gurmeeala, kus saab nautida laia valikut hõrgutisi. Näiteks on esindatud Jaapani restoran Tokumaru Ramen & Sushi populaarsemad road ning Café Mademoiselle’i küpsetised ja salatid.

Tokumaru peakokk Daigo Takagi sõnul on laupäeval kõikidel ERKI Moeshow külalistel võimalik esmakordselt Eestis nautida ka tõelise Jaapani sushimeistri loomingut. Selle maitsenaudingu ja eksklusiivse õhtusöögi valmistab Solarise gurmeealal 40-aastase kogemusega sushikokk Shôji Kaneko. „Nii nagu mood, nõuab ka toidu valmistamine häid tehnilisi oskuseid, originaalsust ja loomingulisust – neid omadus Kanekol juba jätkub,“ märkis Tokumaru peakokk, kelle kutsel meister Eestisse on sõitnud.

Café Mademoiselle’i peakokk Andrei Savenkov valis sel korral aga väga hoolikalt, mida ERKI Moeshow külalistele pakkuda. Menüüs on nii klassikaline Caesari salat kanaga, kui ka veidi eksootilisem Labri salat. Toekama apsuna soovitab Savenkov mahlaseid kana-, singi- ja lõhequiche. Loomulikult ei puudu ürituselt ka parimad tordid, näiteks Cake My Day, mille retsepti on koostanud kohviku kliendid ise, samuti läbi aegade populaarseim Icebergi tort. Lisaks rõõmustab Mademoiselle kliente enda logo kujutavate pulgakommidega. Joogimenüüst leiab siidrit, veini ja Proseccot ning konjakit.

Lisaks ootab igat emigreerujat tervitusjoogina üllatus Kopparbergilt.

Linna parimad toitlustajad on mikroriigi kodanike jaoks valmis juba kell 19.00, mil avatakse piiripunkt passide kontrollimiseks. Suur moeshow saab oma avapaugu 20.00.

Ole kohal, ERKI on juba siin!
Info show ja piletite kohta leiad ERKI Moeshow kodulehelt: http://erki.artun.ee/2016/


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Pärnusse – kuurordimoodi nautima

[caption id="attachment_47659" align="alignnone" width="300"] Foto: Marie Rosalie Hanni, Pärnu Muuseum[/caption]   Sel suvel avas Pärnu Muuseum koostöös Aleksandr Vassiljevi Fondiga uksed…

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…

Fendi keeras peavõru tagurpidi

Milano moenädal tutvustas Itaalia moebränd peavõru kandmiseks väga ainulaadset uut viisi, keerates need tagurpidi. Laval kandsid toekaid  nahast polsterdatud tagurpidi…