Embassy of Fashion näitab moevaatemängu Aurora Borealis

30. aprillil ootavad Embassy of Fashion disainerid kõiki moehuvilisi Kultuurikatlasse, saamaks osa glamuursest kõrgmoe etendusest.

Fotod: Tanel Veenre

Suurejooneline show toob publikuni tervelt 100 käsitööna valminud pidulikku komplekti paljude auhindadega pärjatud moekunstnikelt ning rahvusvaheliselt tuntud ehtekunstniku Tanel Veenre värske kevadsuvise ehtekollektsiooni.

Aldo Järvsoo inspiratsiooniks kollektsiooni loomisel oli virmaliste lummav vaatemäng. Publikuni jõuavad haldjalikult  puhtad kumavad pastelltoonid, sillerdavad littermustrid ja suveöise tähistaeva disko. Lisaks pidulikele kleitidele on Aldo seekordses kollektsioonis koht ka pilkupüüdvatel kostüümidel.Ketlin Bachmann on lasknud virmalistel end kanda lummavatesse kaleidoskoopilistesse mustrimängudesse, mis teevad iga disaini ja selle kandja kordumatuks. Tema pikad pidulikud kleidid ahvatlevad publikut kõigis kaleidoskoobitoonides. Materjalidest kohtab kollektsioonis siidi, võrku ja pimestavalt helkivaid litreid. Riina Põldroosi kevadsuviselt õhkõrnadest siidkleitidest kumab 30-ndate naiselikku glamuuri ja artdeco vaimu.  Virmalistena voogavad ja lendlevad materjalid, pehmelt pastelne värvigamma, pikad siidiga kaetud nööbiread ja efektsed origamimotiivid on vaid mõned tema kollektsiooni iseloomustavatest märksõnadest. Esmakordselt on Riina kollektsiooni lisandunud käsitsi valmistatud nahast käekotid, mis väikeste ja glamuursetena sobivad ideaalselt kleite täiendama.

Selle suurejoonelise etendusega tähistavad kolm moesaadikut ka oma ateljee kolimist värskelt renoveeritud ja avaramatesse ruumidesse juba tuttavas Tatari 6 majas, kus kogu laval nähtu on alates  4. maist ka kõigile proovimiseks väljas. Ateljeepood on avatud igal tööpäeval kell 10-18.

Kõik Embassy of Fashion disainerid on oma loomingu eest pälvinud Eesti kõrgeima moeauhinna Kuldnõel. Etenduse piletid maksumusega 20 EUR on juba saadaval Piletilevis ja Privileeg müügikeskkonnas. Etendust esitleb peasponsor Colonna Kinnisvara ning toetavad Porsche ja Auto 100. Kauni naha saladusi jagab Mary Cohr nahahooldussari ning jookidega kostitavad MUMM šampanja ja Absolut. Modellide juuksed sätib Goldwell ja meigi eest hoolitseb Glo Minerals. Sündmust korraldab Stiilikanal. Kollektsioonidest inspireeritud moefilmid on valmistanud spetsiaalselt selle ürituse tarbeks Portugali fimikunstnik Luís Braula Reis.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised