Embassy of Fashion esitleb oma erikollektsiooni moepealinnas Milanos

Tunnustatud disainerite käsitööna valminud kollektsiooni aitavad esitleda Milanos töötavad Eesti modellid.

Fotod: Tiit Mõtus

Eesti moe suurtoetaja, Colonna Kinnisvara erikollektsiooni raames jõuab lavale värskeim kollektsioon Embassy of Fashion disaineritelt Aldo Järvsoolt, Riina Põldroosilt ja Ketlin Bachmannilt. Maailmanäitusel esitlusele tulev kollektsioon teeb kummarduse suviselt lendlevatele kleitidele ja värskusest pakatvale värvigammale. Materjalidest voogab EXPO punasel vaibal nii lummav siid kui ka küütlev litter.

KKatel_0985-2

EXPO on üks olulisemaid maailmasündmusi, mida külastab kakssada miljonit inimest ning mida meedia ja interneti kaudu jälgivad sajad miljonid inimesed. Milanos selle aasta 1.maist kuni 31.oktoobrini toimuv maailmanäitus on Eesti jaoks olümpiamängude kõrval teine oluline maailmasüdmus. Kui eeldada, et Eesti paviljoni tuleb vaatama 10 protsenti EXPO külastajatest, siis teeb see kokku kaks miljonit inimest.

2006. aastal asutatud ja peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna Kinnisvara kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud üle 120 miljoni euro. Ettevõttegaseotud investorid omavad 43 kinnisvaraobjekti ning kokku haldab Colonna Eestis üle 143 000 m² rendipinda. Lisaks moele toetab Colonna Kinnisvara sporti ning osaleb heategevusprojektides.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised