Eile avati pidulikult von Stackelberg Hotel Tallinna siseõu

Eile toimus von Stackelberg Hotel Tallinna mõisalikult elegantse siseõue avamisüritus Cocktails & Couture. Vaata galeriid!

Fotod: Tiit Mõtus

„Väga sageli ei tea tallinlased, et otse Toompea jalamil on tore väike siseõu, kus suvel on meeldiv tassi kohvi, pokaali veini ja suupisteid või maitsvat lõuna- ja õhtusööki nautida. Me ei ole avatud kaugeltki vaid hotelli külalistele, vaid kõik on väga teretulnud. Kuna tegemist on ajaloolise linnamõisaga, siis eriline on nii mõisa siseõu kui ka endisesse hobusetalli ehitatud konverentsikeskus, mida saab broneerida era- ja firmaüritusteks. Korraldades kasvõi selliseid sündmusi nagu meie avamisüritus, mis toimus korraga nii vanas tallihoones kui siseõues,“ rääkis von Stackelberg Hotel Tallinna müügi- ja turundusdirektor Liina Pärlin.

Von Stackelberg Hotel Tallinn asub Toompea jalamil, vana ja uue linna piiril. 1874. aastast pärit stiilne paekivihoone on ehitatud baltisaksa paruni Theophil von Stackelbergi linnaresidentsiks. Hotellis on harmooniliselt ühendatud kaasaegne ja ajalooline disain, üldkasutatavate ruumide paksud paekiviseinad mõjuvad elegantselt, modernsed disainielemendid toovad esile valgusküllasuse ja hoone ajaloolisuse.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised