Eestis avati Baltikumi esimene uue kontseptsiooniga Tommy Hilfigeri kauplus

Tartu Kaubamaja keskuse turundusjuhi Piret Kulli sõnul on äärmiselt hea meel tervitada keskuses nii tugevat rahvusvahelist brändi ja moetööstuse olulist lipulaeva nagu Tommy Hilfiger. „Teeme pidevalt tööd, et pakkuda klientidele mitmekülgset valikut moe- ja ilukaupasid erinevatele stiilidele, igale vanusele ning igaks olukorraks ja sündmuseks. Viimaste aastate jooksul on Tartu Kaubamaja keskuse tootevalik täienenud rohkem kui viieteistkümne kaubamärgi võrra – nende hulgas on mitmeid maailmakuulsaid brände nagu Michael Kors, Marella, Ted Baker, Liu Jo, Tom Tailor, Morgan, Cortefiel ja Aldo,“ ütles Kull.

 

th-10-of-37

 

Tommy Hilfigeri maaletooja, Põldma Kaubanduse AS-i Baltikumi turundusjuhi Kaidi Laeva sõnul on uue kontseptsiooniga Tommy Hilfigeri kauplus eriline nii tootevaliku kui ka omanäolise sisekujunduse poolest, mis võrreldes seniste kauplustega on muuhulgas oluliselt modernsem ning valgusküllasem. „Kaupluse tootevalikus on lisaks meeste- ja naisterõivastele suur rõhk aksessuaaridel, parfüümidel ja jalanõudel. Samuti on uues kaupluses müügil Tommy Hilfigeri formaalsem moe- ja kontorirõivaste kollektsioon Tailored, mis on saadaval vaid loetud poodides Eestis,“ lisas Laev.

 

th-35-of-37


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…