Eesti maailmakaardil: Maria Raja pälvis modellikonkursil 3nda koha krooni

Eestit esindanud Maria Raja pälvis maailma modellikonkursi "Future Fashion Faces World 2016" kolmanda koha krooni. Palju õnne!

Päikeselises Antaalias toimus äsja suurejooneline rahvusvaheline konkurss Future Fashion Faces World 2016, kus eesti modell Maria Raja pälvis 3. koha krooni.

Ühe nädala jooksul pidid 34 osalejat hommikust õhtuni paljude moeshowdega, pildistamistega, kaameratega ja pingelise tempoga hakkama saama: kell 2 öösel lõppes pikk moeshow ning kell 9 hommikul pidid finalistid olema juba rõivabrändi pildistamisel – värsked, meigiga, soenguga ja hea tujuga.

Kauaoodatud rahvusvaheline kroon oli õigustatud küll, sest Maria oli juba eelnevalt vaeva näinud ning korjas kogemusi, esindades Eestit konkurssidel Miss Grand International 2014, Miss Planet 2015 ja Lady Universe 2016.

“Lady Universe võistluse puhul meeldis mulle enim proovides osalemine – harjutasime pikki tunde, kuid protsess oli huvitav ning mul oli võimalus juba seal end finaaliks ette valmistada, kujutades ette, et olengi juba finaal-show’l,” – jagab Maria oma mälestusi veebruaris toimunud konkursist. “Mina sain võistluselt kaasa suure annuse enesekindlust – tundsin end laval staarina ning kavatsen seda hoiakut säilitada. Lisaks on väga tähtsad mugavad kingad ning suur hunnik plaastreid – see annab enesekindlusele palju juurde ning kui jalgadel enam ühtegi tervet kohta pole, on head plaastrid alati abiks.”

Väga tihti maailma konkurssidel poliitika mängib suurt rolli, mis ei jäta ausat võimalust väikeste maade esindajatele. “Lady Universe finaalis üllatas mind see, et Bulgaarias toimuval konkurssil võitjaks tuli just Miss Bulgaaria ning 1. printsess oli Miss Venemaa – nad olid toredad inimesed küll, aga laval ei paistnud nad silma oma oskuste ega välimusega”


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised