Eesti disain vallutab Tartu kleidikandmispäeval!
Disaineritel on kaasas kõik uuemad ja ägedamad suve- ning peokleidid.
Olete väga oodatud! Tähistame kleidikandmispäeva koos!
Pop-up on lahti 1.-3. juuni.

Moeloojad On Majas ehk M.O.M. on koht, kus saavad kokku Eesti disaini armastavad moehuvilised ning andekad Eesti moeloojad.
M.O.M. hüpikpoed leiad suvel mitmetest kaunitest Eesti linnadest. Kõikidel M.O.M üritustel on moeloojad ise kohal, mistõttu on see suurepärane võimalus Eesti disaineritega silmast-silma kohtuda. Veel enam, see on ainulaadne võimalus disainerite abil täiendada oma garderoobi hooaja lemmikutega.

Tartus esitavad uut loomingut IRIS JANVIER, Embassy of Fashion ja Kirill Safonov.

Kohtumiseni Tartus!
 
_________________________________________________________________________
IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Väga kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub päikeselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.
_________________________________________________________________________

KIRILL SAFONOV on Eesti Kunstiakadeemia magistri kraadiga disainer, Eesti Tekstiilikunstnike Liidu liige ja Eesti Moedisaini Liidu Liige. Kirill tegutseb disainerina juba 15 aastat, tema esimene kollektsioon tuli välja 1999 aastal. Kirilli erilise käekirjaga loomingut on eksponeeritud näitustel ja erakollektsioonides üle maailma.

__________________________________________________________________________

Embassy of Fashion moemaja koondab enda alla kolm disainerit, kes kõik on pälvinud oma loomingu eest Eesti kõrgeima moeauhinna Kuldnõel.

Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo ja Riina Põldroos on tuntud isikupäraste käekirjade poolest, kuid ühendavaks küljeks loomingus on armastus naiselikust rõhutavate vormide, erksate värvide ja voogavate kangaste vastu.

Pop-up poes ootavad Teid moemaja pidulikud kleidid imeliste suviste hindadega! Riina Põldroosi trikotaaźist, sametaplikatsioonidega kleidid ja topid, Ketlin Bachmanni plisseerkaunistustega kleidid viimasest, 2016 a kevadkollektsioonist ja Aldo Järvsoo volangidega palistatud värvilised siidkleidid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised