Disainikonkursi VEGS Fashion Contest tähtaeg läheneb

Konkursile saab võistlustöid osalejate soovile vastu tulles esitada veel kuni 26. juunini, mis on aga juba väga varsti. Moejooniseid oodatakse e-posti aadressidele edl@edl.ee või evelin.ojamets@efba-fashion.com. Konkurss toimub koostöös Eesti tekstiilibrändiga VEGS, Itaalia vegan moesuuna ühe eestvedajaga VEGAN LIFE, Eesti Disainerite Liidu (EDL) ja Estonian Fashion Brands Associationiga (EFBA).

Konkursi teemaks on “PLANET GAIA 2050 – elu uues maailmas” ja see viib meid futuristlikku maailma, kus inimtsivilisatsioon näitab oma parimat palet – austatakse keskkonda ja elusolendeid ning rõivastiilis valitseb vastutustundlik funktsionaalsus, mis põhineb looduslikel ja tervisesõbralikel, ent innovaatilistel vegan kangastel.

Laekunud töödest valib rahvusvaheline zürii kümme finalisti, kes kõik saavad kuus meetrit kahte erinevat tüüpi vegan kangast prototüüpide teostamiseks. Itaaliast saabuvad vegan kangad antakse finalistidele üle juulis.

Finalistide prototüüpe ootame hiljemalt 2. septembriks 2017, täpsemad detailid antakse teada moejooniste põhjal väljaselgitatud kümnele finalistile juba konkursi käigus. VEGS Fashion Contest Tallinn 2017 konkursi auhinnatseremoonia toimub sügisese Disainiöö raames Tallinna Linnahallis.

Konkursi auhindadeks on Itaalia-poolsed korraldajad pannud välja I koha võitjale 300 EUR ja II koha võitjale 100 EUR kulude katmiseks, kuid suurimaks auhinnaks on kindlasti hilisem 5% litsentsitasu rõivaste hulgimüügihinnast, kuna loodud prototüüp/prototüübid antakse tootmisse ning neid müüakse ja turundatakse rahvusvaheliselt.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised