Disainer Perit Muuga avab uue moeateljee uksed!

Perit Muuga uus kollektsioon ``Shades of cool`` on klassikaline ja ajatu, rõhutades naiselikku ilu. Samas grungelike mõjutustega, lubades kandjal tunda end veidi mässumeelsena.

Fotode autor: Kristiina Tiimus

Kolmapäeval 23. septembril, kell 14.00-20.00 ootab Perit Muuga oma uues stuudios aadressil Masina 22 kõiki huvilisi lahtiste uste päevale.

Disaineri eelmine stuudio asus samas majas, kuid nüüd kolitakse suurematesse ja uhkematesse ruumidesse. Avamispäeval on eelmiste kollektsioonide toodetele mitmeid sooduspakkumisi ja ühtlasi on võimalik proovida ka täiesti uut kollektsiooni.

Perit Muuga uus kollektsioon “Shades of cool“ on klassikaline ja ajatu, rõhutades naiselikku ilu. Samas grungelike mõjutustega, lubades kandjal tunda end veidi mässumeelsena.

‘’Kollektsioon koosneb kehasse töödeldud kleitidest ja hästi istuvatest kostüümidest, lisandiks taljet rõhutavad vööd. Grungelikku joont lisavad plisseeritud seelikud, massiivsed lukud ja must kunstnahk. Kollektsiooni toonid on puhtad ja erksad. Lisaks ühevärvilistele kangastele on kasutatud ajatult moodsaid ruudumustreid. Riided sobivad nii päevasteks toimetusteks, kui ka õhtusteks pidustusteks’’ iseloomustab Perit Muuga oma värskeimat kollektsiooni.

Ühe tegutsemisaasta jooksul on noormoelooja suutnud mäkimisväärselt palju Eesti moemaastikut muuta ja seda ka välismaal tutvustada. Perit Muuga tegi disainerina debüüdi 2014. sügisel Tallinn Fashion Weekil ning sellele järgnes kevadel show Londoni moenädalal.

Moestuudio avamisele annab omapoolse panuse Mokai. Üritust aitab korraldada Stiilikanal.

FB sündmus

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised