DIANA ARNO kevadkollektsioon seob omavahel klassika ja lapsepõlve

Diana Arnol on valminud uus kollektsioon, mis annab kandjale võimaluse tuua oma igapäevaellu nii veidi lapsepõlve kui ka 70-ndate vibe’i.

Diana Arno kevadkollektsiooni inspiratsioon on peamiselt ammutatud 1970-ndatest ning segatud romantika ja lapsepõlve helgusega. Nii on valikus rüüžid, lehvivad seelikud ja kihilised rõivad, mis algaval kevadhooajal on esindatud iga moeteadliku naise garderoobis.

Siiski ei puudu klassikaliselt kaunid ja figuuri jälgivad siluetid, jätkuvalt moodne midipikkus ning loomulikult naiselikud maksikleidid, andes kandjale võimaluse särada nii argipäeval kui ka peoõhtul.
Sel korral on kollektsioonis ka mitmeid pluuse, mis on ühtviisi hästi kombineeritavad erinevate tegumoodidega seelikutega ja pükstega. Elementidena kasutatud puhvvarrukad ja satsid rõhutavad kandja naiselikkust ning lisavad välimusele elegantsi. Kollektsiooni värvikaart on aga kevadiselt rõõmus, varieerudes oranžist värske roheliseni.

Kogu Diana Arno uue kollektsiooniga saab tutvuda esinduspoes Tallinna Vanalinnas, aadressil Väike-Karja 1.

Diana Arno kaubamärk on mõeldud julgele ja hea stiilitundega naisele, kes peab rõivaste juures oluliseks kvaliteetset õmblustööd, huvitavaid lõikeid ning hindab naturaalseid materjale.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised