Casting konkursile “Teen Miss Estonia 2017”

Konkursi võitjad saavad võimaluse esindada Eestit maailma suurimal lavakunstide olümpiaadil Worldstars korporatsioonilt USA-s ning rahvusvahelistel konkurssidel Euroopas: Teen Miss World 2017, Teen Miss Planet 2018 ja Miss Teen Galaxy 2018.

Eelmisel aastal avastatud staariks sai Littlle Miss Estonia konkursi võitja Maria Vetstomova, kes kohe peale võitu sai 13-aastaseks. Esindades Eestit teen-vanusekategoorias Maria saavutas Teen Miss World 2016 tiitli  ning sai kõige ilusamaks ja andekamaks neiuks mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas. Seda tunnistab tema teine rahvusvaheline grand-prix võit Miss Teen Galaxy 2017.

Nüüd aga produktsioonifirma otsib uusi nägusid: säravaid, stiilseid ja andekaid tüdrukuid, kes unistavad olla tähelepanu keskpunktis, publiku ja kaamerate ees! Kandidaatidel peab olema vanus 13 – 18 a., kena välimus ning lemmiktegevus, mida saab näidata talendivoorus: modellindus, koreograafia, laulmine, näitlemine, akrobaatika, iluvõimalemine, originaalne žanr.

Taotlusi võetakse vastu e-mailile casting@magicmonday.tv  teemaga «Teen Miss Estonia 2017». Tuleb lisada 5 pilti (ei pea olema professionaalsed) ning kirjutada nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja talendid. Kirjutada võivad nii neiud ise, kui ka nende vanemad. Sobilikud kandidaadid kutsutakse live-castingule.  

Teen Miss Estonia 2017 finaal-show toimub 6. augustil Tallinnas.

a-teen1


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised