Baltmani sügis/talv 2017 kampaania näoks on Hollandi supermodell Andre van Noord

Baltmani sügis/talv 2017 hooaja kampaanianägu on Hollandi tippmodell Andre van Noord, kes alustas oma karjääri 21. aastaselt ja on teinud koostööd nii maailmakuulsate brändide kui ka tippfotograafidega, sealhulgas Hedi Slimane and Peter Lindberghiga.  Seekordsed kampaaniafotod valmisid koos Herkki Erich Merilaga müstilises Lahemaa rahvuspargis. Eesti ühe hinnatuima meestemoe brändi Baltmani sügistalvine kollektsioon kannab endas põnevat kooslust Skandinaavialikust puhtusest ning Vahemeremaade rikkalikkusest, põhjamaisest disainist ning Itaalia parimatest kangastest. 

 

Baltmani sügis/talv 2017 kampaaniafotod pildistati müstilises Lahemaa rahvuspargis. Samblarohke ürgse männimetsa valisid fotograaf Herkki Erich Merila ning Baltmani peadisainer Aivar Antonio Lätt pildistamise paigaks põhjusel, et selles on midagi väga mehelikku ja kartmatut, samas ausat ja puhast  –  samu märksõnu kannab endas ka Baltman.

 

Ühtlasi on Baltmani sügis/talv 2017 kollektsioonis esindatud palju metsatoone ja küpseid maavärve, mis mängivad kollektsioonis olulist rolli – männiokkarohelisele, mingibeežile, türkiisrohelisele ja lasuriidisinisele lisavad aktsenti öölilla, tulipunane ja pronksjad kullatoonid.

 

Meestemoes annavad tooni põnevad vastuolud: kui trendisuunad näitavad vabama riietuse võidukäiku, siis kangad lähevad aina nutikamaks. Nii on suurel osal Baltmani pintsakutel, mantlitel ja jopedel X-shield rinnatasku mobiiltelefoni hoidmiseks, mis kaitseb kandjat mobiilikiirguse eest, ühtlasi on kangad nano-töödeldud, mis takistab määrdumist. Vastuolusid näeme ka mujal, mil teravad lõiked ja detailid kohtuvad ülipehmete kangastega nagu kašmiir ja vill ning kui traditsioonidest kantud pintsakud kohtuvad spordimaalimast tuttavate mugavate kangastega.

 

Olulisema märksõnana iseloomustab kollektsiooni mugavus kui uusim luksus, mistõttu on Baltmani kollektsioon valminud kvaliteetsetest materjalidest, sealhulgas Itaalia kangameistrite Loro Piana, Marlana, Marzotto ja Cerruti kangastest. Enamus kangaid käib Baltmani peadisainer ja Kuldnõela laureaat Aivar Antonio Lätt valimas Milanos, kus kaks korda aastas saavad kokku maailma parimad kangameistrid. Inspiratsiooni ammutab Antonio nii reisimisest kui ka külastustest maailma olulisemale meestemoe sündmusele Itaalias igal kevadel ja sügisel, Pitti Uomol.

 

Baltman sündis 26 aastat tagasi ning on inspireeritud kartmatust mõttelaadist, mis on viimase veerandsaja aasta jooksul olnud iseloomulik nii Eesti, Läti kui ka Leedu majandusele vundamendi valanud ettevõtjatele kui ka Baltmani tootearendusele, kus täna kasutuses olevad innovaatilised materjalid ei karda ei kortsumist, mobiilikiirgust ega isegi paduvihma. Täna asuvad Baltmani brändikauplused nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ning Baltika Grupi e-poe Andmorefashion.com kaudu jõuab Baltmani kollektsioon 44 riiki üle maailma.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised