Asjad, millesse võiksid investeerida eile, täna ning homme

Kas oled 20, 30 või 40 - sinu ees on need asjad, millesse teatud eluperioodil investeerima peaks.

Allikas: Marie Claire
Foto: Shutterstock

20+
(kingapaar ja käekott)
Kui ülikool jääb selja taha, saabub aeg “suurtele tegudele”. Astu uutele võimalustele ja kogu maailmale enesekindlalt vastu, kandes silmapaistvaid statement kingi ja käekotti.
Investeeri naturaalsest nahast kvaliteetsesse kingapaari ja käekoti. Eelista puhtaid jooni ning klassikalisi mudeleid ja värvilahendusi. Kuigi ostuhetkel võib tunduda, et need on liiga kallid, siis pikemas perspektiivis on sellised kingad ja käekott oma hinda väärt, sest peavad vastu aastaid ja ei lähe moest.

30+
(korter ja auto)
Eelmises kümnendis soetasid endale klassikalised ning stiilsed aksessuaarid, mis kestavad aastaid, nüüd on aeg investeerida ka autosse ja oma isiklikku kodusse, et moekalt ka sihtpunkti saabuda. Leia endale sobiv auto ning kodu, mis vastavad su iseloomule ning nõudmistele.

40+
(eksklusiivne ehe ja erakordne käekell)
Aksessuaarid on paljude naiste nõrkuseks ja seda olenemata vanusest . Kui esmatähtsad investeeringud saavad tehtud, võid endale lubada midagi tõeliselt erilist. Eritellimusena valmistatud ehe, mille valmistamise juures saad isegi sõna sekka öelda, on parim asi, mida saad tulevikus oma lastelastele pärandada (koos oma emalt saadud ehetega).
Samuti võiks iga naise ehtekarpi kuuluda kvaliteetne käekell – vali kas valgest või kollasest kullast ajanäitja, sest need on aegumatud klassikud ja lisavad stiilipunkte igale riietusele.

50+
(ümbermaailmareis või rannamaja)

Lapsed on suureks kasvatatud, tööd on ka palju tehtud – nüüd on aega, et oma pingutuste vilju nautida ja lihtsalt olla. Kui mingitel põhjustel pole sul varem õnnestunud oma unistuste sihtkohta jõuda, siis nüüd on aeg jätta kõik “agad” minevikku ning teha see asi ära.
Juhul, kui oled elu jooksul piisavalt ringi rännanud, mõtle suvemaja või unistuste rannamaja soetamise peale. Investeeri kohta, kus saaksid mõnuga puhata ning nautida päevi pere ja laste ning lastelaste seltsis.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised