Aljona Eesmaa: kevadsuvises moes annavad tooni 80ndad

“Mulle tundub sellel hooajal kuidagi eriliselt sümpaatne tagasihoidliku helehalli ja särava punase kombinatsioon ning ka pastelne helesinine jääb üha rohkem positiivselt silma. Samuti teevad rõõmu ulakad 80ndad ning nende tagasitulek, mul on tunne, et sellest kümnendist pärit moeelemente näeme tänavusel kevadsuvisel hooajal lausa hulgi,” rääkis Aljona.

Aljona stiliseerib sel kevadel 25ndat toimumiskorda tähistava Viru Keskuse moesündmusel FIBIT River Islandi brändietendust, mis tõotab tulla kelmikalt vaatemänguline. “Kindlasti saab näha julgeid kombinatsioone, kevadiselt pastelseid toone, trendikalt sportlikke elemente ja seeläbi end laval igati hästi tundvaid modelle,” kergitab Aljona saladuseloori laupäeval, 11. märtsil toimuva hakkavalt.

Kevadsuvisesse garderoobi soovitab Aljona endale vaadata ühed alt töötlemata äärega  – ja natukene “kukekad” – sinised teksad, meeleoluka kirjadega või vanakooli logoga T-särgi ning kas ühed mugavad valged tennised või hoopis paari teravaninalisi valgeid kingi.

Aljona Eesmaa stiliseeritud River Islandi moeetendust näeb juba sel laupäeval Viru Keskuse moesündmuse FIBIT raames. Kõik FIBITi etendused toimuvad Viru Keskuse aatriumis ning on publikule nautimiseks tasuta.

Täpsema ajakava leiab: http://virukeskus.com/FIBITkevad2017/


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised