Algas lapsmodellide otsing Kids Vogue Runway Model 2017 show’le
Igaaastastel moenädalatel saavad kokku suur hulk moedisainereid ja modelle üle maailma. Osavõtt sellisest suurejoonelisest sündmusest on prestiizikas isegi professionaalse modelli jaoks, algajatele aga see tähendab kohe suur karjäärisamm ülesse.  Sellised võimalusi jagab noortele modellidele  juba mitmendat moehooaega Eesti lapsmodellide agentuur Star Kids Agency.
AlanZonovEstet1
AlanZonovEstet2

Kids Vogue Runway Model on  uute moenägude otsing ning konkurss  just nendele lastele vanuses, kes on poodiumile sündinud, kes soovivad omandada või arendada oma defileeoskusi. Konkursi sihiks on avastada uusi andekaid nägusid Star Kids põhimodellide hulka, kelle arenguga agentuur hakkab edasi tegelema, samuti pakkuda meie olemasolevatele alustavatele modellidele praktikat enne kõrgmoenädalate hooaega välismaal.

 

Eelmisel aastal läks modelliotsing Kids Vogue Runway Model  väga edukalt ning aitas avastada lootustandvaid nägusi.  Nende hulgas oli juba tuntud  Michell Gulpa,  Litte Miss Eco-World 2016 võitja (Thessaloniki, Kreeka) ja World Fashion Top-Model 2017 võitja (Kiiev, Ukraina), kelle pildid ja intervjuud ilmusid korduvalt Eesti uudistes ja telesaadetes. Lisaks sai Michell värskelt kroonitud Teen Miss Estonia 2017 võitjaks ning valmistab ette esindama Eestit rahvusvahelises modelliotsingus “IT Girls – Miss Global” Bucharestis.

AnnalisaMFW1

AnnalisaMFW2

Tähelepanu väärt on võluv Mika Tsernobrivõi, kellest sirgub suurepärane foto- ja poodiummodell. Nii Mika, kui Michell on astunud kõrgmoe nädala poodiumile Moskvas, korduvalt ilmunud L’Officiel laste moeajakirja lehtedel ning näitasid tipp-brändide kollektsioone L’Offiiciel moe-show’del välismaal.

Kids Vogue Runway Model 2017 show toimub 10. septembril ning näitab publikule nii lasteriiete kollektsioone, kui alustavate lapsmodellide oskusi poodimil. Vastavalt tulemustele,  parimad uued näod saavad võimaluse alustada karjääri Eesti lapsmodellide agentuuris Star Kids ning saada rahvusvaheliste lastemoenädalate modelliks! Samuti on see show hea võimalus meie, Star Kids Agency, lastele ettevalmistumiseks, kelle osalemine on juba kinnitatud välismaa moenädalatele või kes alles soovivad kandideerida.

International Kids Fashion Week, Moscow Fashion Week, Rome Fashion Week, FIMI Fashion Week – need on ainult mõned kõrgmoe nädalad, kuhu suunduvad 2017. ja 2018. aastal Kids Vogue Runway Model parimad kandidaadid.

 Erik2

Castingul osalemiseks palume saata e-mailile model@starkids.ee 5 pilti lapsest, piltide juurde märkige lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja kontakttelefon.

 

Kandideerima on oodatud nii need, kes on juba modellikõndimisega kokku puutunud, kui ka kogemusteta lapsed vanuses 5-13 a. Kogemuseta finalistidel avaneb ettevalmistuse käigus võimalus õppida modellikõndimise aluseid rahvusvaheliste standardite järgi meistriklassii tundides.

Igapäevaste uudiste jälgimiseks liitu Star Kids instagrami-lehega @starkids_agency ning  agentuuri ametliku Facebooki-lehega:

https://www.facebook.com/AlustavaTaheKool/

Michellandretan

MichellG9

MichellG10 Michellg11 MIKAfunfun1 MIKAfunfun2 MikaL1 MikaL2 MikaL3 MikaL4 MikaL5 MikaMFW1 MikaMFW2 Opening1 RamonaEstet2 RamonaEstet3 SofjaMFW1 SofjaMFW2 SpbOf6 Spbof8 SpbOf16 SpbOf18 SpbOf19 SpbOf20 ViktoriaSilin5


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised