ALEKSEI SOLTAN: Meelelahutusauhindade stiilseim külaline olin muidugi mina!

Möödunud nädalal toimunud Meelelahutusauhindade gala pani Eesti punavaiba staarid oma outfiti üle tõsiselt mõtlema. Õhtu stiiliks olid Kreeka jumalad ning ekstravagantne Aleksei Soltan üllatas publikut taas. Sel korral oma julge jumaliku kostüümiga.

Toimetas: Kristiina Virt
Fotod: Viktor Burkivski / elu24.postimees.ee, erakogu

Ilmselt on Aleksei esimene, kes Vene Kultuurikeskusesse palja torsoga sisenes. Otsustasime välja uurida, kust tema kostüüm pärineb ning millised on selle taevalikult ilusa noormehe igapäevased iluharjumused.

Kandsid Meelelahutusauhindade galal tõsiselt muljetavaldavat kostüümi. Kust see pärineb?

Suures osas olid need riided minu garderoobis juba olemas. Nahkkindad on Versace´lt ning nahkõlakud olid umbes 2 aastat tagasi disainitud ja valmistatud minu isa poolt ühe pildistamise tarbeks. Püksid ja keebi lasin aga õmmelda spetsiaalselt selle ürituse jaoks!

Aga sinu soeng? See võttis lausa sõnatuks … Kes selle tegi ning kust sa nii palju juukseid said?

Juuksed! Jah, soeng oli mul tõesti super-vinge, ütleks, et tõeline POMM! Tegelikult olen juba midagi sarnast kandnud ühel privaatpeol Rootsis. Galaõhtuks tegi selle aga minu range kullipilgu all kolleeg Ljusilda (jah, ausõna, selline nimi tal on!)

Mis oli kõige meeldejäävam kompliment, mida õhtu jooksul said?

Oi, komplimente tuli umbes samapalju, kui meres on vett! Ja need olid väga erinevad, kohati isegi heas mõttes pervertsed (ei julgeks neid ise praegu kõva häälega korrata). Kuid kõige rohkem kiidusõnu sain oma palja rinna kohta. Loomulikult hakkas minu ego-kontole kõige rohkem komplimente laekuma siis, kui külalistel oli juba väike promill sees ning atmosfäär pingevabam.

Kes olid sinu arvates auhinnatseremoonia stiilseimad külalised?

Kindlasti mina ise – nii enda, kui ka ülejäänud külaliste ja pressi arvates. Ütlen seda ausalt ja ilma liigse häbelikkuseta. Loomulikult nägid väga šikid välja ka minu lemmikud – Krista Lensin ja Anu Saagim!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised