ÄGE JA NAISELIK ,,ZARA LARSSON >< H&M"

Zara on tuntud oma mänguliste ja inspireerivate lugude poolest ‒ kapselkollektsioon ,,Zara Larsson >< H&M” kannab endas seda sama kartmatut ja naiselikku sõnumit ning peegeldab samas ka lauljanna isiklikku stiili. Värvipaletis domineerivad roosad toonid, mida täiustavad hõbe ja must. Erkroosa graafika ja feministlike sõnumitega lohvakad dressipluuse ja T-särkkleite tasakaalustavad lihtsad topid ja püksid. Peamisteks materjalideks on veluur, puuvill, teksa- ja võrkkangas.

 

“Olen väga põnevil, et saan lõpuks jagada H&Miga koos loodud kollektsiooni. Nendega rõivaste disainimine ja minu isiksust peegeldava kampaania välja töötamine on olnud hästi lõbus kogemus. Ma ei jõua ära oodata, et tüdrukud üle maailma mu kollektsiooni kannavad ja sellele oma isiklikud nüansid lisavad,” tõdeb Zara Larsson.

 

“Zara inspireerib moe- ja muusikasõpru üle maailma. Tema positiivset ja siirast energiat oli koos tema endaga lihtne moedisaini ümber tõlgendada. Otsisime innustust ka Zara esinemis- ja argigarderoobist, sest soovisime kaasata temale unikaalse lava- ja tänavastiili kohtumise,” kommenteerib H&Mi peadisainer ja loovjuht Pernilla Wohlfahrt.

 

  1. aasta on seoses albumi ,,So Good“ lansseerimisega juba varasemalt Zara jaoks oluline aasta olnud. Nüüd saab ta lisada oma saavutuste hulka ka eksklusiivse koostöökollektsiooni H&Miga.

 

12

 

13


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised