7 põhjust, miks peaksid Tallinn Fashion Weeki külastama JUBA TÄNA!

Juba täna õhtul puhuvad Kultuurikatla Blackbox saali laval värsked moetuuled, vaatajate ette jõuab nii kohe kandmisvalmis praktilist moekunsti kui ka üle saja meetri unenäoliselt lehvivat siidi.

Fotol Katrin Aasma kollektsiooni promofoto

1. Viid end trendidega kurssi
TFW annab võimaluse oma silmaga üle vaadata, millised on kuumimad trendid 2016 kevad- ja suvemoe vallas, lisaks saad vaadata ka tulevikku, sest lavale jõuavad ka mõned sügiskollektsioonid.

2. Saad luua kasulikke kontakte
Kultuurikatlasse on kogunemas Eesti moegurmaanide koorekiht! Show’de vahel leiad moelava lähedusest kindlasti moevaldkonna tipptegijad, kellega muljeid vahetada, moemaastiku üle arutleda ning miks mitte – endagi värsketest mõtetest rääkida! Kes teab, võib-olla sünnib just seal järgmine äge koostööidee, millega Eesti pahviks lüüa. Jah, Eestis ongi see nii lihtne…

3. Kohtud Nimedega
Kõik need, kes sulle värviliste ajakirjade vahelt ja televiisorist vastu vaatavad, on moenädal päriselt kohal. See on hea võimalus nimed ja näod kokku viia ning oma ala professionaale tööd tegemas näha.

4. Ammutad inspiratsiooni
Üheskoos kõigi disainerite ja kollektsioonidega ei jää lihtsalt muud üle kui inspireeruda. Lisaks tasub tähele panna kõiki uudistajaid, kes samuti moenädalast osa saama on tulnud – vaata, mis on neil seljas, jalas ja peas ning millised aksessuaarid silmapaistvalt rokivad. Ümbritsevast street style’ist saad kindlasti edaspidi šnitti võtta.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised