5 põhjust, mis muudavad Ilu sõnumi külastamise kohustuslikuks igale naisele

Ilumess on kauaoodatud sündmus igale ilugurmaanile. Panime kirja põhjused, mis selle meie silmades nii eriliseks muudavad!

Toimetas: Kristiina Virt

#1 UUDISED

Mess Ilu sõnum on suurepärane võimalus uute ilutrendide ja -toodetega tutvumiseks, sest kogu ilu, millest sa võib olla igapäevaselt isegi mööda ei kõnni, on järsku koondatud ühe katuse alla. Osavad soengumeistrid ja teadjad jumestuskunstnikud jagavad oma parimaid nippe ning näitavad ära kust trendituuled käesoleval hooajal täpsemalt puhuvad. Lisaks saad kohapeal tutvuda paljude uudistoodetega, koguda testreid ning soovitusi naha hooldamiseks otse professionaalidelt.

#2 PROTSEDUURID

Kui soovid näiteks valgendada hambaid või vabaneda tselluliidist, kuid ei tea kus seda teha saaks ning milline protseduur valida – saad messi raames spetsialistidega täiesti tasuta konsulteerida (sest paljudes ilukliinikutes on konsulteerimine tasuline). Ole julge ning küsi küsimusi, pane olulised asjad kirja ning uuri soodushinnaga tutvumisprotseduuri võimaluste kohta.

#3 ALLAHINDLUSED

Loomulikult on erinevad sooduspakkumised Ilu sõnumi suureks tõmbenumbriks, sest nii palju häid tooteid saad messilt tunduvalt magusama hinnaga, kui muidu poest ostes. Lisaks saad paljudes boksides iga ostuga kaasa väikese kingituse. Ja kingitused meile meeldivad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised