12aastane Eesti modell võitis rahvusvahelisel konkursil World Fashion Top-Model 2017

Vaatamata noorusele omab Michell mitmeid tiitleid ja hämmastava defilee kogemuse. Nii võitis modell Eesti konkursil L’Officiel Kids Topmodel Estonia 2016 ja saavutas Kreekas toimunub maailmafinaalis Little Miss Eco World 2016 tiitli. Pealegi on Mishell võtnud osa tuntud brändide moe-show’dest  Riias, Stockholmis, Moskvas ja Peterburis ning ilmunud L’Officiel moeajakirjas.

Konkurss World Fashion Top-Model 2017 viidi läbi  noorte modellide ja disainerite rahvusvahelise festivali raames ning selle korraldajaks on suurima rahvusvahelise konkurssi Little Miss World esindajad. Festivali teemaks oli valitud Ethno Street Style, moodne stiil, mis juba mitmeid aastaid valitseb  maailma poodiumitel.

Finaal-show toimus mitmes voorus: modeliiportfoolio, Ethno Street stiilis moekomplekti esitlemine, moe-show’d disainerite kostüümides ja kokteilikleitides. Range zhürii valis võitja järgmiste kriteeriumite alusel: modellikõndimine, portfoolio, moekujundi loomine ja modelli üldine potentsiaal. Finaali ettevalmistamisel said osalejad soovitusi ja hinnanguid asjatundjatelt – L’Officiel, Elle, Viva ajakirjade toimetajatel, – kuulsate stilistide, filmitootjate ja blogijate  nõuandeid ning loomulikult hindamatu kogemuse rahvusvahelise konkursi osavõtul.

Meie riigi esindaja oli oma ettevalmistuses kindel ning suutis võistlejatele väärt konkurentsi avaldada : “Modelliagentuuris Star Kids õpetatakse eetikat, esteetikat, stiilitunnet, fotoposeerimist ja videokaamera ees käitumist ning loomulikult modellikõndimist.”  Michell oli edev ka kostüümide konkursil: “Ethno stiilis kleidi loomisel aitas mind ema, ma usaldan teda täielikult. Kleidi idee tuli paabulinnust. Ka ehteid valmistasime päris linnu suledest käsitsi. Lõpptulemus jäi väga ilus ja ebatavaline, mis üllataski zhüriid” – räägib modell.


Eduka esinemise peamise saladuse Michell ei avaldanud, kuid jutustas, et tuleb alati jälgida oma välimust ja käitumist, kuna konkurss ei alga laval. Zhürii jälgib tüdrukuid igal hetkel alates lennujaamas kohtumisest.  On tähtis olla hoolikas, seltsiv, sõbralik,  märkustele mõistvalt reageerida ja alati tulla proovidele õigeks ajaks.

 

“Igaühel on oma äss taskus, enda oma mina ei avalda! Ma alati võtan kuulda oma produtsendi ja juhendaja Ireni Erbi õpetusi. Tänu nendele olen sisemiselt enesekindel ja valmis võistelda. Minu vanema venna ja vanemate toetus on mulle samuti väga tähtis. Peamiseks motivatsiooniks on loomulikult minu ema, kes on alati minuga igal reisil kaasas,  ei lase nõrgestuda ja on alati abiks.”

Praegu on uue World Fashion Top Model 2017 kogu tähelepanu on pööratud kooli eduka lõpetamisele. Tüdruk ootab aegsasti koolivaheaega, et veeta aega sõpradega, puhata ja olla valmis moemaailmas järgmiste tulemuste saavutamiseks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised